חדר ישיבות חכם

חברות רבות משקיעות סכומים ניכרים באמצעי מולטימדיה מתקדמים, מקרנים, מטריצות ומסכים בחדרי הישיבות שלהן. כל אחד מהמכשירים האלו מגיע עם שלט משלו וככל שחדר הישיבות הוא עשיר יותר כך הופך התפעול שלו למורכב ומסורבל יותר. חדר ישיבות חכם הוא חדר שבו הוטמעה מערכת שליטה ובקרה שהופכת את הטכנולוגיה לשקופה למשתמש.

תכנון ותכנות נכון של תרחישים יביאו לכך שלחיצה על כפתור אחד, או אפילו חיבור מכשיר לשקע “HDMI”,  תפעיל רצף של פעולות אשר בסיומן יוצג תוכן על המקרן או תופעל שיחת וידאו מבלי שהמשתמש יצטרך לתפעל את המקרן, המטריצה המגבר וכד’, זאת במטרה לייעל את השימוש בחדרי הישיבות בארגון ולהקל את העומס על מחלקות ה-IT או ה-helpdesk  אשר תומכות במשתמשים.

“חברת שמע” מתכננת ומבצעת חדרי ישיבות חכמים ברמות שונות על פי צרכי הארגון, רמת החדר, ותקציב הלקוח.

חדר הישיבות בנציגות האיחוד האירופי בישראל:

מערכת כוללת 16 עמדות מפוזרות סביב שולחן הישיבות.

המערכת הנאספת בתום כל ישיבה כי החדר משמש למטרות נוספות.

המערכת מסוג  INFRARED CONFERENCE SYSTEM  – מתוצרת חברת “אודיו-טכניקה” -יפן.

המערכת כוללת את החלקים הבאים :

ATCS-C60Master control unit1
ATCS-M60Delegate Unit16
ATCS-60MICDedicated microphone16
ATCS-A60IR transmitter/receiver unit2
ATCS-B60Battery Charger2
LI-240Lithium-ion battery16

וואו – שומעים מדהים !
מערכת לחדרי ישיבות החדשה של “אודיו-טכניקה” ATUC-50 הותקנה בבית ההסתדרות בתל-אביב !
המערכת מורכבת מהיחידות הבאות:
22 עמדות של בסיס שולחני עם מיקרופון צוואר גמיש ובבסיס רמקול מוניטור אישי.
בקר \ פרוססור המאפשר שליטה מלאה על הפעלת העמדות ועל איכות ה’סאונד’. כל האפשרויות, שהן רבות ומגוונות, כוילו והותאמו לדרישות הלקוח ‘בלחיצת כפתור’ דרך תוכנה של “אודיו-טכניקה” הניתנת לשליטה מכל מכשיר חיצוני סטנדרטי (I-Pad וכו’).
חלק מאפשרויות התכנות הן: מתן עדיפות לעמדות לפי בחירה (priority), קביעת מספר העמדות הפעילות בו זמנית, ניתוק \כיבוי מהיר של כל אחת מהעמדות, מתן סימון בצבע לכל עמדה מאפשר איתור הדובר או חלוקת העמדות לקבוצות פעילות ועוד…
המערכת ניתנת לשליטה מכל טלפון חכם.
העמדות מחוברות בכבל CAT-5 סטנדרטי, עובר בשרשור מעמדה לעמדה, מבטיח קלות התקנה ופירוק ומאידך המערכת לא תפגע גם אם אחת מהעמדות תתנתק.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support