מיקסרים מסדרת PV

תכונות Pro במחיר משתלם, במארז פלדה.

מיקסרים/מערבלי צליל מסדרת PV® הרב שימושיים כוללים את קדם המגבר למיקרופון עם רעש אולטרה נמוך, כי הם חיוניים עבור הפקות קול חיות ולאולפן הקלטות. הסדרה כוללת שורה של תכונות נוספות כגון שליחת אפקטים ומוניטור לכל ערוץ,יכולת של אפס עכבה ו -48 וולט מתח פאנטום.

מיקסרים מסדרת FX2

הטוב בשני העולמות.

מיקסרים/מערבלי צליל FX2 החדש כולל פי שתיים את כוח העיבוד של המקור. למערבלי סדרת  Peavey FX2 תכונה חדשה, טכנולוגיה בלעדית כדי לשפר הקלטת קול חי והקלטה באולפן כולל preamp למיקרופון Silencer, המאפשרים רווח גבוה מאוד עם רעש ועיוות נמוך לצורך הפקת אות צלול. ארבע, שליחות aux post-fader  מספקים לכל ערוץ ארבע תערובות מיקס למוניטורים, בעוד שני aux post-fader הם אידיאליים עבור הוספת אפקטים (מובנה או חיצוני). מערבלים אלו כוללים גם מנועי DSP כפולים המאפשרים מספר אפקטים מרובים בו זמנית  לשליחה לכל ערוץ דרך aux 5/6.

מיקסרים מסדרת PVi

מיקסרים לכל מטרה

מיקסרים/מערבלי צליל מסדרת PVi הרב שימושיים. מיקסרים המתאימים לכל מטרה, אמנים, זמרים, אולפנים ביתיים, מוסדות ועוד…  

הסדרה כוללת 2 דגמים במארזים קטנים ונוחים לניוד בעלי 8 כניסות ו-12 כניסות

מיקסר דיגיטלי UNITY

מיקסרים מוגברים PEAVEY

מיקסר מוגבר נייד עם חיבור Bluetooth® אודיו, כרטיס SD, נגן MP3 USB

הסדרה PV® סיפקה ביצועים מדהימים לאינספור מוסיקאים במגוון רחב של יישומים. הסדרה PVI של מערבלי הצליל ממשיך את המסורת עם מיקסרים רב ערוציים עם תכונות כגון חיבור Bluetooth® אודיו, כרטיס SD ונגן MP3 USB.

מיקסרים Australian Monitor

לשלוט בכל באמצעות הקול

שליטה בקול היא חלק בלתי נפרד מכל הפקה, בין אם זו הפקה של אירוע, הצגה או הקלטה.  הכלל המוביל בכל מערכת כי "האיכות במוצא נקבעת על ידי כל מרכיבי המערכת" נכון גם כאן.

השקעה במיקרופון הטוב בעולם לא תניב את התוצאה המבוקשת ללא מערבל צליל, מיקסר, איכותי.  יש צורך לוודא כי הסאונד הנפלא שמועבר מהמיקרופון נכנס ומועבר במערכת בצורה הנקייה ביותר. מיקסר עם קדם מגבר איכותי ויחסי אות לרעש (Signal to Noise ratio) חשוב לא פחות ואולי יותר מהמיקרופון כי לעיתים נדרש גם להחליש רעשי רקע, שינוי גוון קול, שליחה לאפקטים ועוד.

את כל הפעילויות הללו ניתן לבצע בעזרת מיקסר הגברה טוב. 

תפקידם של מיקסרים להגברה הוא לשלוט בצלילים הנשמעים ולהתאים אותם לצורך באותו רגע. המיקסרים הם אותם מכשירים הנמצאים גם באולפני הקלטות ויש להם הרבה מאוד כפתורים ומתגים. יש מגוון רחב מאד כיום של סוגי מיקסרים, חלקם מתאימים למקצוענים אמיתיים לאולפן ביתי, לדי ג'יי (DJ') ומיקסרים אחרים יכולים להתאים גם לאדם הממוצע, הרוצה להפעיל מערכת הגברה בבית ספר או בביתו.

העבודה עם מיקסר היא אינה פשוטה, אך ניתן ללמוד אותה, להתנסות ולהפוך למומחה בזמן קצר. ברגע שמבינים את העניין ואת העובדה שכל כפתור מעוות ומשחק עם הקול בצורה אחרת, אפשר להתחיל לייצר מוזיקה ואף להשתלב בתחומים שונים בתעשיית הבידור.

רמת ביצוע גבוהה

מיקסרים מתחלקים לאנלוגיים ודיגיטליים.  באנלוגיים המגוון רחב ומאופיין לפי מספר כניסות והאפשרויות שליטה ושליחה.  בדיגיטליים הנושא מורכב יותר ונמצא עדיין בתהליכי פיתוח ושינויים כשכל הזמן מגיעים דגמים חדשים.  יש להניח שהפיתוח ימשך וצפויים עוד שינויים רבים כשם שבתחום המחשבים הפיתוח ממשיך וימשך.

עוסקים במוזיקה ובסאונד ומחפשים מיקסרים מאיכות גבוהה? אמינות ומחיר הוגן חשובים לכם וגם שם המותג, העומד מאחורי המוצר? שמע מערכות מולטימדיה מעמידה לרשותכם מגוון רחב של מיקסרים באיכות גבוהה שמהם תוכלו לבחור.

לפרטים על הדגמים ועל המחירים, התקשרו לטלפון 03-5702207.