מערכות ניידות CHIAYO

מגוון מערכות של חברת CHIAYO המקצועית מתוצרת "TAIWAN" המייצרת איכות ואמינות. ערכות הגברה המופעלות ע"י סוללה פנימית נטענת בהספקים ובגדלים שונים. ממערכת אישית למרצה/מורה ועד בידורית ניידת למופעי חוץ.

מערכות ניידות PEAVEY

ערכות הגברה המשלבות הכל בתוך מערכת אחת שלמה, קלה לשימוש, קלה לניוד, אמינה מאוד, מדהימה, מה שהופך אותה לבחירה המושלמת עבור בתי ספר, מפעילים, הרכבים מוזיקליים ועוד……..

מערכות הגברה ניידות / בידוריות

אביזרים לבידוריות

אנחנו מברכים אותכם על ההחלטה לרכוש מערכת הגברה,  גם אם זו רכישה שנייה לעסק שגדל או רכישה לעסק חדש מערכת הגברה טובה היא נכס שמסמל התחלה חדשה

כמו כל רכישה של עסק חשוב לכם לקבל תמורה מלאה לכסף שלכם, מערכת אמינה שתשרת אתכם זמן רב ותוכלו להיות בטוחים שהיא עובדת מעולה בכל פעם שתפתחו את הארגז . אנחנו מחזיקים מגוון גדול של מערכות שמע שלכל אחת יש יתרון בתחום אחר , חלק חזקות במיוחד חלק קומפקטיות וקל מאוד לנייד אותם , חלק פשוטות מאוד לשימוש וחלק מקצועיות מאוד.

כדי שקבלו את המוצר שמתאים לצרכים שלכם חשוב מאוד שתגדירו מראש מה חשוב לכם ומה אתם מתכננים  לעשות עם המערכת.

מאפיינים חשובים:

האם המערכת תופעל במקום בו יש בקרבת מקום מקור מתח או נדרשת מער' נטענת.

האם למספר חלקי המערכת או משקלם יש חשיבות.

האם אדם מקצועי יפעיל את המערכת.

לאיזה גודל קהל \ שטח נדרשת המערכת.

היום מערכות ניידות הן ציוד מתוחכם ומתקדם מאוד ומעצם אופי הפעלתן אמורות לעמוד בטילטולים ופגיעות פיזיות.  חלקי המערכת אמורים לעבוד למרות האבק \ לכלוך מההפעלה בשטח פתוח.

מי שקונה מערכת לא מתאימה משלם בביקורים במעבדות שירות ואי נעימויות מול לקוחות.

קיימים שיקולים רבים לבחירת מערכת, שתהווה תחליף קל ונייד למערכת ה'גדולה' ותוכל לכסות אירוע עם קהל גדול או במערכת לחוג מצומצם עם אפשרות למנחה לחופש תנועה, מיקרופון אלחוטי חייב לעמוד בכל הדרישות ממיקרופונים אלחוטיים סוללות נטענות יש כמה סוגים והן נבדלות באורך החיים, בתפוקה ובמשקל.

נשמח לעזור לכם למצוא את המערכת נכונה עבורכם חשוב לנו שתבואו מוכנים עם הפרטים הבאים ונשמח להציע לכם מערכות איכותיות ואמינות ואפילו נוכל לסדר לכם תשלומים נוחים .

כי חשוב לנו שישמעו עלינו דברים טובים אתם מוזמנים להרים טלפון או לשלוח מייל לציון עזומי   zion@shema.co.il