רמקולים מוגברים הם ה'גירסה המקוצרת' למערכות של רמקולים ומגברי הספק, המגבר נמצא בתוך תיבת הרמקול.  יש תומכי הרעיון ויש המתנגדים אך לא בזה הדיון כאן.  מלבד רעיון הצימצום במספר המרכיבים של המערכת הצטרף גם רעיון הורדת המשקל להקלת הניוד.

התיבות מתחלקות לתיבות יצוקות מחומרים מורכבים (פלסטיק) ומתיבות עץ ולכל אחד היתרון שלו.

בסדרות היוקרתיות נוכל גם למצוא מעבד קול (פרוססור) לשיפור האיכות או להתאמת הסאונד לצרכים שונים (למשל מוניטור במה או הגברה לקהל).  הפרוססור בא גם להגן על הרמקולים ולמזער נזקים מהפעלה לא נכונה כעצמה או עיוות.

להלן מספר סדרות, ההבדלים מתבטאים בחומרים, בהספק וכמובן במחיר.

נשמח לתת ייעוץ ולעזור בבחירה, להתאים את הרמקול למטרה לה הוא נרכש.

רמקולים מוגברים מסדרת PEAVEY - SP-p

סדרה חדשה SP מבית Peavey  בעיצוב חדש בעלת צליל ואיכות גבוהים ביותר. מארז קומפקטי המאפשר ניידות קלה. שיפור באביזרי התקנה המאפשרים תליה מקיר או מתקרה. אלמנט Black Widow® הניתן להחלפה בקלות.

רמקולים מוגברים מסדרת PEAVEY - RBN

במשך שנים כשרצו בחדרי סטודיו לקבל את הצליל באיכות הגבוהה ביותר השתמשו בטוויטר דרייבר  Ribbon . חברת Peavey פיתחה דרך ליישם את הטכנולוגיה הזאת בסדרת הרמקולים RBN וכתוצאה מכך לקבל צליל באיכות גבוהה, צליל צלול לחלוטין ששום טוויטר דרייבר אחר יכול להתחרות בו. כדי להשלים את איכות הצליל הגבוהה ברמקולים RBN ™ 110 / RBN ™ 112 הוספנו את האלמנט Scorpion® ניאודימיום עם סליל כפול לקבלת מושלמות.

רמקולים מוגברים מסדרת PEAVEY - DM

סדרת רמקולים אקטיביים/מוגברים המאובזרת ב – DSP המתקדם שלהם ובניצולת -S.P.L הגבוהה מספקים את הביצועים הטובים ביותר מסוגם. מארז בעיצוב מודרני המגיע בארבעה דגמים: DM ™ 112, DM ™ 115, ™ DM 118 SUB ו DM ™ 115 SUB.

סדרה זו הינה מושלמת ל: להקה, DJ , מוסדות וכדומה

רמקולים מוגברים מסדרת PEAVEY - PVX-p

רמקולים מוגברים מסדרת PEAVEY - PV

רמקולים מוגברים מדגם PEAVEY - PBK-p

PEAVEY - P2 - Powered Line Array System

מערכת הגברה עוצמתית, רמקולים מוגברים במבנה אקוסטי דקורטיבי מיוחד. מתאים לאירועים קטנים ובינוניים,  לכנסים, מועדון חברים, חוגים, חדרי מוסיקה או לובי של מלון.

פיזור רחב ואיכות צליל ללא פשרות, רמקול דק גיזרה בחלוקה של 3way ונצילות גבוהה

 

רמקולים מוגברים VUE - H- CLASS

רמקול Australian Monitor - XRS8P

רמקול מוגבר להתקנות I CLASS- VUE