רמקולים מוגני מים מסדרת ONE SYSTEMS

רמקולים מוגני מים מסדרת Australian Monitor - XRS-ODV

רמקולים מוגני מים מסדרת PEAVEY

מוזיקה רטובה

במהלך חיינו, אנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם לא מעט "בעיות קטנות", אחת הבעיות הללו קשורה להשמעת מוסיקה טובה ואיכותית בחצר הפרטית באמצעות רמקולים. הכול טוב ויפה, עד שמתחיל החורף…

הרמקולים אשר הופכים את החצר הפרטית, החצר הצמודה לאולם האירועים, לבית הקפה או למועדון הריקודים לאזור בילוי רגוע ונעים בקיץ, הופכים למטרד של ממש בחורף.

קשה מאוד להגן עליהם מפני הגשם והרוחות. גם כיסוי לא מספיק ויש להחזיר אותם חזרה למחסן או להחליפם לעיתים קרובות כי הרמקול הלך או הסאונד הופך למטרד, מה שיוצר אי נוחות גדולה מאוד. לאור הבעיה הזו, מוצע פתרון טכנולוגי בדמות רמקולים מוגני מים איכותיים.  גם מוגנים וגם באיכות של סטריאו ביתי משובח.

עם רמקולים לגינה נגד מים אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי הרמקולים יישמרו ויעבדו גם במזג אוויר קשה. יותר מכך, אם אתם מעט אמיצים, אפשר אפילו לשהות בחוץ בימים גשומים וליהנות ממוזיקה מתאימה בעזרת הרמקולים המשוכללים הללו. אז איך זה עובד?

הרמקולים אטומים לחלוטין מכל הכיוונים שלהם ואף מצופים בחומרים מיוחדים הדוחים מים, הן מבחינת החומר החיצוני והן מבחינת הכיסוי של הרמקול עצמו. הכול מאוד מוגן ובטוח ואין צורך לחשוש כלל מלהשאיר את הרמקולים בחוץ.

לא להתעסק

אף אחד לא רוצה להזיז אלמנטים כבדים לפי עונות השנה. אנשים רוצים גינה עומדת ומוכנה לשימוש בכל עת, בכל רגע נתון. לכן, רמקול נגד מים הוא פתרון נהדר שמונע עבודה מיותרת.  אין צורך בכיסויים,  בשינויי מיקום, בחיווט מיוחד והאיכות המדהימה בעצמה נמוכה או חזקה תשרת כל מטרה.

רמקולים הם השדרוג האולטימטיבי לשטח פתוח, הם נותנים אלמנט של מוזיקה למקום שאמור להוות שטח אירוח יוצא דופן. לכן, כדי להפוך את כל החוויה לנעימה, כדאי להשתמש ברמקול מיוחד שמתאים לכל יום בשנה ללא קשר למזג האוויר.

מעוניינים לרכוש רמקול עמיד ואיכותי לגינה, כזה שיחזיק מעמד גם בימים גשומים וקרים? 'שמע מערכות מולטימדיה' מעמידה לרשותכם רמקולים באיכות גבוהה ובמחירים נוחים.

 

רמקולים מחברה אמריקאית בשם One System.  לפרטים, התקשרו לטלפון 03-5702207.