רמקולים שקועים.

גבס ידוע כחומר נפוץ מאוד לעבודות מיוחדות בתוך מבנים: חסימת מעבר כלשהו, יצירת נישות או   הרחבת חלל, תקרה אקוסטית או דקורטיבית להסתרת צנרת….הכל נעשה בעזרת קירות או משטחי גבס מסוגים שונים. כמובן שגם חיפוי עץ יתאים למטרה J.

ניתן לנצל את החיפויים להטמין בהם את הרמקולים. בהתקנת מערכת קולנוע ביתית, רמקולים למערכת סטריאו,  רמקולים למוסיקת רקע או רמקולים באולמות הרצאה או באולם כנסים.  באולמות תרבות או לובי מלון……מערכת הגברה למוסיקת רקע או השמעת הודעות.

מטרת המעצבים היא להקטין את נוכחות הרמקולים. ניתן להטמין אותם בקיר או בתקרה בצורה קלה מאוד.  חיתוך חור מתאים לגודל הרמקול, חיווט נסתר בחלל הקיר, התקנת הרמקול בצורה בה רק הפאנל החיצוני שלו יבלוט החוצה. התוצאה תהיה השמעת הנדרש ללא המראה הפיזי בחלל החדר \ אולם.

התקנת רמקולים שקועים בתקרת גבס היא התקנה די פשוטה ‘על הנייר’, אך כדי להשיג את התוצאה האידיאלית יש לרכוש רמקולים טובים ומתאימים, וכן להיעזר באיש מקצוע איכותי המנוסה בגבס.

הסאונד הדרוש

בקניית רמקולים שקועים חשוב לוודא כי מדובר ברמקולים עמידים ואיכותיים, רמקולים שאינם כבדים מדי ויכולים לעמוד בתוך קיר גבס תקופה ארוכה. יש אפילו רמקולים שמותאמים בצורה ספציפית לסוג כזה של עבודה, והם עדיין רמקולים מאוד איכותיים שמספקים את הסאונד הדרוש במערכת קולנוע ביתית.

בחירת הרמקול קלה ויש רק להגדיר את הנדרש:  האם למוסיקת רקע?  האם לכריזה?  להגברת מוסיקה או מיקרופון?  מה קוטר הרמקול המתאים?  מה העצמה הנדרשת מהרמקול? מה התדרים שרוצים לקבל, האם נדרש עומק וחוזק של הנמוכים?

האם להעדיף מערכת רגילה, בהתנגדויות של 4, 8 או 16 אוהם או מערכת של 100 וולט ליין?

שילוב בין הפרקטיקה והפונקציונאליות של הבית לבין יופי זה לא פשוט, אך בהחלט אפשרי. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, יש לתכנן היטב, לקנות את המוצרים המתאימים וכמובן להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר שאתם יכולים למצוא.

רוצים להטמיע רמקולים מאיכות גבוהה בקיר הגבס? מחפשים פתרון איכותי ואמין? שמע מערכות מולטימדיה מעמידה לרשותכם מבחר של רמקולים באיכות גבוהה ובטווח רחב של מחירים. רמקולים אלה מיוצרים על ידי מיטב החברות, המובילות בתחום, והם מבטיחים סאונד שאין כמותו.

לפרטים, התקשרו לטלפון 03-5702207

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support